Lesrooster 2017/2018

Recreatie gym/ turnen meisjes

Dinsdag Groep Leiding Locatie
15.30-16.30 kleuters Erica Oostersluis
16.30-17.30 Groep 3- 4 Erica Oostersluis
17.30-18.30 Groep 5-6 Erica Oostersluis
Vrijdag      
15.30-16.30 Groep 3-4 Angelique/ Jan Turnhal
16.30-17.30 Groep 5-6 Angelique/ Jan Turnhal
17.30-18.30 Groep 7-8 Angelique/ Jan Turnhal
18.30-19.30 Groep VO Angelique/ Jan Turnhal

Recreatie jongens en meisjes

Maandag groep Leiding Locatie
16.00-17.00 Groep 1-2 Erica Rozeboom
17.00-18.00 Groep 3-5 Erica Rozeboom
Zaterdag
9.00-9.45 Ouder-kind gym Roy Freerunhal
9.45-10.30 Ouder-kind gym Roy Freerunhal
10.30-11.30 Groep 1-2 Roy Freerunhal
11.30-12.30 Groep 3-5 Roy Freerunhal

 

Recreatie jongens

 

Donderdag groep Leiding Locatie
18.00-19.00 Groep 3-5 Tim/ Jan Bart Turnhal

Trampoline springen

Woensdag Groep Leiding Locatie
17.00-18.00 Grote Trampoline Boy Turnhal
19.00-20.00 12 + jump around Roy Freerunhal
Donderdag      
19.15-20.15 Groep  3-8 Jump -around Tim/ Jan Bart Freerunhal

Freerunning

Maandag Groep Leiding Locatie
17.00-18-00 Semi-gevorderd  14+ Maikel Freerunhal
18.00-19.00 Beginners  12 + Maikel Freerunhal
19.00-20.30 Gevorderde/ op uitnodiging Maikel Freerunhal
Dinsdag
16.00-17.00 Beginners groep 4-8 Boy Freerunhal
17.00-18.00 voortgezet onderwijs Boy Freerunhal
Woensdag
14.30-15.30 Groep 3-5 Boy Freerunhal
15.30-16.30 Groep 6-8 Boy Freerunhal

Lesuren voor Volwassenen

Maandag Groep/les Leiding Locatie
20.00-21.00 Conditie Heren Jacko Helt
Dinsdag      
9.00-10.00 Totall workout 35+ Laura Flint
10.00-11.00 Totall workout 35+ Laura Flint
18.30-19.30 Senioren Jolanda Rozeboom

16+ Turnen/ Springen

Woensdag groep Leiding Locatie
20.00-21.30 16 jaar en ouder Nico Turnhal
Vrijdag      
20.00-21.30 16 jaar en ouder Nico Turnhal

Panna – Zaalvoetbal

Vrijdag Groep Leiding Locatie
18.30-19.30 Groep 3-8 Jurgen Helt
19.30-20.30 Voortgezet onderwijs Jurgen Helt

Aangepast sporten G-gym

Vrijdag Groep Leiding Locatie
19.00-20.00 G-Gym Yvonne/Saskia/Marit Oostersluis

Dames selectie- alleen op uitnodiging

Maandag Groep Leiding
15.30-18.30 Onderbouw A Ellen
17.00-20.00 Bovenbouw A Ellen
17.00-19.30 Bovenbouw B Eveline
Dinsdag    
15.45-18.15 Onderbouw B Esther Mol
17.30-20.00 Onderbouw C Esther Mol
     
Woensdag    
13.15-15.15 Pré instap D Esther Cloos
15.00-17.00 Pré instap A Ellen
15.30-18.30 A selectie Ellen
17.00-19.30 Bovenbouw B Eveline
Donderdag    
15.30-18.30 Onderbouw A Ellen
16.00-18.30 Onderbouw B Esther Mol
17.00-20.00 Bovenbouw A Ellen
Vrijdag    
16.15-18.45 Bovenbouw B Eveline
Zaterdag    
9.00-11.00 Pré selectie Anton
9.00-12.00 Onderbouw A Ellen
9.00-12.00 Bovenbouw A Ellen
10.30-12.30 Pré instap D Esther Mol
12.30-15.00 Onderbouw C+ 3de training B Esther Mol

Heren Selectie- alleen op uitnodiging

Maandag Groep Leiding Locatie
17.00-20.00 District/Landelijk René Turnhal
Woensdag      
18.00-20.00 Rayon Nico Turnhal
17.00-20.00 District/Landelijk René Turnhal
Vrijdag      
17.00-20.00 District/Landelijk René Turnhal
18.00-20.00 Rayon Nico Turnhal

Springen Selectie – alleen op uitnodiging

Dinsdag Groep Leiding Locatie
18.00-20.00 Groepsspringen Boy Turnhal
Woensdag      
18.00-20.00 Grote trampoline Boy Turnhal